Blog

Chcete být v obraze?

Nechte nám e-mailovou adresu a my vás budeme informovat o všech slevách a akcích.

TriActive laser vám pomůže vyhrát souboj s celulitidou. Přirozeně a bezbolestně

Celulitida si nevybírá. Bohužel ji často mají i ženy, které dbají na správnou životosprávu, zdravě se stravují a celkově se udržují v kondici. Nevzhledná pomerančová kůže pak dokáže pořádně pocuchat sebevědomí, když se jí nelze zbavit. Laserové ošetření je skvělou volbou, regeneruje poškozenou buněčnou strukturu zevnitř a zlepšení je okamžité.

Celulitida je noční můra, ze které se však díky moderním technologiím můžete snadno probudit. TriActive systém je dnes nejdokonaleji vyvinutou a odzkoušenou technologií, která intenzivně podporuje odtok lymfy a žilní krve. Systém vznikl ve spolupráci italských, švýcarských a německých specialistů s dokonale vybavenými mezinárodními výzkumnými centry.

Masáž a regenerace buněk

Systém TriActive působí na organismus přirozenou cestou - zevnitř, čímž dochází k regeneraci postižených buněčných struktur. Proto jsou klinické výsledky tak výrazné. Systém využívá kombinaci dermodynamické a fyzikálně termické masáže spolu s biostimulačním účinkem laserového paprsku. Tyto tři fyzikálně-biologické metody byly používány původně samostatně a jejich spojením se podařilo dosáhnout výrazně lepších výsledků.

Jak to funguje?

Systém Tri Active rytmicky masíruje pokožku pomocí modulovaného vakua, čímž podporuje intenzivní odtok lymfy a zároveň žilní krve. Stroj má šest laserových diod, které svým infračerveným paprskem účinně stimulují mikrocirkulaci a regeneraci tkání a výrazně tak zpevňují struktury podkožního vaziva. Díky lokalizovanému chladicímu systému TriActive zabraňuje nadměrnému hromadění tekutin a také redukuje otoky.

Ošetření je tak rychlé, že vám na něj stačí třeba jen pauza na oběd. Nemusíte se bát žádné bolesti, některé klientky celou dobu ošetření prospí a relaxují. Počet opakování ošetření je individuální, ale výsledky jsou vidět již po prvním ošetření – kůže je pružnější, hladší a celkově zdravější.

Zpět do blogu