Blog

Chcete být v obraze?

Nechte nám e-mailovou adresu a my vás budeme informovat o všech slevách a akcích.

Přemýšlíte nad neinvazivním omlazením pleti? Vyzkoušejte metodu LASOCARE

Věčné mládí sice možné není, ale na omlazení pokožky se díky moderním metodám dá úspěšně pracovat. Jednou z metod je Lasocare, úspěšná neinvazivní metoda, kterou vyvíjeli evropští vědci sedm let, tak, aby měla co nejblahodárnější účinek na pleť. Nejde tak o žádný zázrak na počkání, ale o skutečnou několikatýdenní péči o vaši pleť.

Vědci ze Švýcarska, Francie a Belgie sedm let vyvíjeli metodu, která spojuje účinky laseru s omlazovací a čisticí schopností mléčných enzymů. Vznikla metoda Lasocare, která nezpůsobuje alergické reakce pokožky.

Co se s vaší pletí každý den děje?

Hektická doba naší pokožce nesvědčí. Každý uspěchaný den pro ni znamená kyslíkový dluh, na kterém se kromě stresu podílí také únava, kouření a další negativní vlivy okolního prostředí, jako je například opalování. A právě metoda Lasocare umí tento kyslíkový dluh odstranit.

Jak metoda funguje?

Metoda Lasocare kombinuje energii laserového paprsku s mléčnými enzymy, čímž zbavuje pokožku kyslíkového dluhu. Do hloubky pórů pokožky nejdříve vmasírujeme gel a reakci pokožky nastartujeme paprskem příslušného laseru.

Zkušenosti ukazují, že tak dojde k intenzivnímu okysličení pleti s účinností jaká je jinými metodami prakticky nedosažitelná. Výsledkem je intenzivní regenerace jednotlivých vrstev pokožky. To se nejnápadněji projeví stejnoměrným vypnutím pleti, částečným vymizením drobných vrásek a zmenšením hloubky vrásek větších.  

Gel dostanete po ošetření s sebou domů. Pokud pravidelně každých 24 hodin vmasírujete do své pleti několik kapek přípravku, udržíte omlazovací proces v chodu nepřetržitě. Na vyhlazení vrásek tak můžete pracovat i z pohodlí domova.

Kdy jsou vidět výsledky?

Zlepšení zpozorujete už po první aplikaci, ale nejtrvalejších výsledků dosáhnete dlouhodobým používáním gelu, který si nanášíte každý večer doma. Na našem pracovišti jsme již vyzkoušeli řadu slibných regeneračních metod, ale výsledky metody Lasocare jsou výjimečné.

Jaké má ošetření výhody?

  • okysličení pleti - vyrovnání kyslíkového dluhu
  • částečná hydratace pleti
  • tonizace
  • zpomalení vzniku vrásek
  • prevence vzniku pigmentových skvrn

Zpět do blogu