Blog

Chcete být v obraze?

Nechte nám e-mailovou adresu a my vás budeme informovat o všech slevách a akcích.

Mikrojehličkování omlazuje pleť a vůbec nebolí

Za názvem mikrojehličkování se neskrývá žádné mučení, ale inovativní metoda, která omlazuje pleť, koriguje vrásky a hyperpigmentace, zmenšuje póry, jizvy po akné a také strie. V čem tato metoda spočívá a jak probíhá zákrok?

Mikrojehličkování, metoda anglicky zvaná Medical Microneedeling je nejnovější kolagen indukční terapie, která pomáhá pokožce vytvořit si svůj vlastní kolagen, s dlouhodobými výsledky. 

Jak to funguje?

Naše pokožka má přirozené samo obnovovací procesy, kterých tato metoda využívá.  Miniaturní jehličky pronikají do všech vrstev kůže, kde vytvářejí drobná poškození, po kterých se během hojení spouští nová syntéza kolagenu a elastinu.

Konečným výsledkem je, že se vaše pleť sama vyplní zevnitř - je hladší, pružnější a vypadá mladší. Ošetření je vhodné na všechny typy pleti a nemusí se ho obávat ani majitelky tenké pokožky. Lze provádět i v letním období - nehrozí riziko změny pigmentu.

Oživená pokožka snadněji vstřebává léčivé látky

Kromě toho mikrojehličky vytvářejí v pleti kanálky, díky kterým se rychleji a efektivněji vstřebávají výživné látky do pokožky. Podobně jako u mezoterapie (aplikace regeneračních roztoků přímo do pokožky) můžeme i zde aplikovat do střední vrstvy kůže léčivý roztok, v tomto případě koncentrovaný koktejl obsahující aktivní kolagen a biopeptidy.

Pokožka je červená pouze jeden den

Ošetřená plocha je ihned po zákroku začervenalá, mírně napuchlá a mohou se objevit i tenké stroupky. Druhý den po ošetření bývá pleť pouze narůžovělá (podobně jako po delším pobytu na slunci), takže můžete ihned na veřejnost. A po 48 hodinách můžete klidně aplikovat make-up. Počet ošetření je individuální dle věku, počtu a hloubky vrásek, většinou se opakuje 3x až 6x s měsíčním intervalem mezi jednotlivými ošetřeními.

Nenechte svoji pokožku zestárnout

Mikrojehličky jsou skvělým pomocníkem v boji proti stárnutí pokožky, obnovují pevnost a tonicitu pokožky a je možné je použít i kolem očí. Zesilují kůži, vyhlazují jemné vrásky a podporují tvorbu kolagenu, elastinu a dalších bílkovin..

Zákrok se hodí pro všechny typy pokožky a nehrozí žádná rizika změny barvy kůže. Výhodou je krátká doba hojení, může se provádět i po peelingu a laseru a výsledky jsou viditelné brzy. Vaše pokožka bude zpevněná, omlazená a zářivá. Tak to neváhejte vyzkoušet!

Chcete-li urychlit své výsledky, je vhodné mikrojehličkování doplnit laserovo-kolagenovým ošetřením pleti.

Máte k tématu ještě nějaký dotaz? Napište nám.

Zpět do blogu