Blog

Chcete být v obraze?

Nechte nám e-mailovou adresu a my vás budeme informovat o všech slevách a akcích.

O pánevní dno musí pečovat i muži. Třeba při problémech s erekcí

Posilování pánevního dna si nejčastěji spojujeme s inkontinencí, nebo s výhradně ženskými obtížemi. Jenomže i u mužů je jeho kondice důležitá. Mít posílené pánevní dno se vyplatí nejen v případě sexuálních problémů, ale také při obtížích s prostatou či močovým měchýřem.

Pánevní dno tvoří svalové struktury, které naše břišní a pohlavní orgány drží na místě. A i když se o pánevním dnu hovoří nejčastěji v souvislosti s ženskými obtížemi, i muži tyto svaly potřebují.

Zlepšení sexuální výdrže a prožitku

Posílené pánevní dno u mužů podporuje správnou erekci a oddaluje předčasnou ejakulaci. Pevné svaly poskytují varlatům větší svalovou oporu, zlepšuje se intenzita orgasmu a celkový prožitek ze sexu. Cvičené pánevní dno se lépe prokrvuje, což má za následek vyšší citlivost penisu a prodloužení doby erekce. Tím se zlepšuje sexuální výdrž u mužů.

Pomoc při inkontinenci

Muži mají delší močovou trubici, a proto se jich obtíže s inkontinencí netýkají tak často jako žen. I přesto se u nich problémy s únikem moči mohou objevit - například při kašli, smíchu či kýchnutí a posílení pánevního dna jim může pomoci.

Regenerace po operacích

Vy vyšším věku se u mužů objevují problémy s prostatou, které často končí operací. Pokud se na ni chystáte, případně ji máte již za sebou, posilování pánevního dna je skvělé pro regeneraci po všech operacích v oblasti pánve, nejen prostaty, ale i močového měchýře, pomůže vám i po úrazu, odstraňuje problémy s případnou inkontinencí  a urychluje návrat do sexuálního života. 

Jak pánevní dno posilovat?

Svaly pánevního dna se dají posilovat jednoduše a bez námahy. Prostě si jen sednete na speciální křeslo, které vašemu mozku vysílají elektrické signály a donutí ho konkrétní svaly stahovat. Nemusíte se svlékat ani nijak jinak připravovat, zákrok trvá 20 minut a počet opakování se liší v závislosti na tom, jak moc svaly ochablé máte.

A co víc? Kromě toho, že posilujete, si také odpočinete při příjemné a zároveň intenzivní masáži.

Proč je posílení pro muže tak důležité?

  • Pro snížení rizika zbytnění prostaty
  • Po operativním zákroku s prostatou
  • V období výskytu problémů s prostatou
  • Při problémech s erekcí
  • Pro prožitek sexuálních potřeb
  • Při časté bolesti hlavy
  • Pro správné držení těla bezbolestná záda
  • Při i malém náznaku inkontinenčních problémů, protože v budoucnu může tato začínající inkontinence vést ke zhoršení – únik moče, stolice či plynů

Zpět do blogu