Blog

Chcete být v obraze?

Nechte nám e-mailovou adresu a my vás budeme informovat o všech slevách a akcích.

Magické rukavičky: Magie, která omladí a osvěží pleť

Omladit pleť a zbavit se vrásek je v jistém věku přáním téměř každé ženy. Jenomže málokomu se chce podstupovat invazivní zákroky, které se bez zásahu do pokožky neobejdou. Proto jsou magické rukavičky zázrak, naši pleť omladí stejně jako operační facelifting, ale bez otoků, modřin, a další rekonvalescence, kterou s sebou operace nese.

Hebká pokožka bez vrásek, pigmentových skvrn a jizviček dokáže pořádně zvednout sebevědomí. Naštěstí jí můžete dosáhnout i bez operace, neinvazivní metodou zvanou virtuální mezoterapie, na kterou používáme Magické rukavičky New life.

Tato metoda zpevňuje ochabující kontury obličeje a obličejové svaly, zlepšuje metabolismus kůže a celkový stav pokožky – zasadí se totiž o obnovení fyziologických procesů jako je prokrvení podkoží, lymfatická drenáž a zlepšení mikrocirkulace.

Jak se liší od ostatních metod?

Magické rukavičky nejsou invazivní metodou, takže na rozdíl od invazivního faceliftingu se nemusíte trápit modřinami, otoky a pooperační rekonvalescencí. Liší se i od klasické mezoterapie, která se běžně provádí pomocí jehliček, kterými se vpravuje účinná látka do podkoží – u virtuální mezoterapie se využívá neinvazivní aktivátor kožních buněk, pro omlazení a zpevnění pokožky.

Jak to probíhá?

Tato metoda představuje příjemnou masáž, na kterou se nemusíte nijak připravovat. Pouze si lehnete a odložíte všechny kovové šperky. Ošetřující personál si nasadí speciální rukavičky se stříbrným vláknem, které jsou propojené s přístrojem New Life B.E.A.M a začne s masáží obličeje a krku.

Efekt je vidět ihned po ošetření. Drobné vrásky se vyhladí a pleť vypadá mladší, živější a pevnější, zejména v oblasti kolem očí. Omlazení je ještě výraznější další den, ale pro dlouhodobé výsledky je potřeba ošetření několikrát zopakovat.

Pokožka po masáži může být mírně narůžovělá, ale to brzy vymizí, takže se můžete ihned nalíčit. Magické rukavičky můžeme použít i na obličej ošetřený botulotoxinem nebo obličejovou výplní, přípravek totiž regeneruje kožní buňky a zvyšuje biosyntézu kolagenu.

Magické rukavičky i na břicho?

Přístroj New life B.E.A.M. lze použít i na jiné části těla, třeba na zpevnění břišních svalů. Programů je více a některé z nich je možné kombinovat s ošetřením Magickými rukavičkami. Kombinovaná ošetření jsou výhodnější – šetří jak čas, tak finance.

Zpět do blogu