Blog

Chcete být v obraze?

Nechte nám e-mailovou adresu a my vás budeme informovat o všech slevách a akcích.

Štíhlá postava bez cvičení není mýtus. Jak funguje přístroj NewLife B.E.A.M?

Krásná a štíhlá postava již nemusí být pouhý sen, ani pro ty z nás, kterým pravidelné sportování nebo drastické diety dělají problém. Nové neinvazivní technologie, jsou dnes již schopné nás bezbolestně a bez námahy dovést k vysněným cílům.

Přístroj NewLife B.E.A.M. si poradí i s partiemi, na které jsou sebeúčinější diety a sporty krátké. Skvěle se také hodí při procvičování a zpevňování například zádových svalů, což účinně zpevňuje oporu páteře a pomáhá od bolesti.

Přístroj je výsledkem výzkumu amerických a izraelských technologických laboratoří. Jedná se o bezpečný a efektivní neinvazivní přístroj, který poskytuje příjemnou relaxaci, omlazení pleti i účinný způsob formování postavy.

Přístroj donutí vaše svaly k aktivitě

Za zkratkou B.E.A.M se skrývá Bio Elektrický Akcelerační Managment, který je schopný přesně imitovat bio-elektrické procesy v těle a vysílat elektrické impulsy nervovému systému. Tím aktivuje svaly a svalové skupiny, ale také zvyšuje cirkulaci krve, zlepšuje metabolismus a tonus těla.

Přístroj má celkem 8 základních skupin programů a každý z nich ještě 10 podprogramů. Pro zákrok se používá až 24 elektrod, které se přikládají na svalové úpony podle anatomie těla, a to podle toho, jakou část postavy potřebujete posilovat, nebo tvarovat. Výsledkem je bezkonkurenční procvičení a zformování problémových partií, počínaje zónou prsních svalů přes břicho, záda až po oblast hýždí a stehen.

Jako po dvou hodinách v posilovně

Jedna aplikace New Life je srovnatelná s dvouhodinovým cvičením v posilovně, navíc s rychlejšími a viditelnějšími výsledky po každém sezení a to za mnohem menšího úsilí. Procvičování problémových partií probíhá vleže a vůbec nebolí. Ucítíte pouze stahy svalů a poté se budete cítit jako po cvičení, avšak bez celkové únavy.

To je způsobeno tím, že partie, které nechceme procvičovat, jsou během ošetřování v klidu a veškerá energie je využita ke cvičení cílové oblasti těla. Touto metodou dosáhnete šíthlejší a vytvarovanější postavy, zredukujete obvodové centimetry a také procvičíte zádové svalstvo a zbavíte se bolestí zad. Cvičení také přispívá k rejuvenaci kůže.

Pro koho je ošetření určeno?

Pokud jste pracovně vytížení, nemůžete ze zdravotních důvodů sportovat anebo vás trápí partie, se kterou zkrátka nemůže hnout, ošetření přístrojem New Life je pro vás jako stvořené.  A samozřejmě ho ocení také všichni ti, kteří ze zdravotních důvodů nemohou posilovnu navštěvovat. Počet aplikací záleží na vaši kondici, zpravidla doporučujeme 10-12 intenzivních aplikací alespoň 2x týdně, po kterých následuje individuální program.

Jakou partii?

Muži upřednostňují kombinaci cvičení břišních svalů a zapojení aktivity svalů ramenních pletenců, což pomáhá "prorýsování" ramen. Ženy nejčastěji cvičí břicho současně se stehenními svaly.

Ošetření můžete kombinovat například s laserovými ošetřeními na redukci celulitidy, nebo třeba s magickými rukavičkami na redukci vrásek. Tím  šetříte nejen čas, ale i peníze.

Zpět do blogu