Chci se objednat

Zavolejte nám:
+420 608 203 923

Nebo se vám ozveme zpět:

Vyhlazení vrásek

Víme, jak omladit vaši pleť
a prodloužit vaše mládí

"Nepochybujeme, že víte, co znamená krása pro ženu. Doplňuje její šarm, podporuje její sebevědomí. Být krásná znamená cítit se dobře. Mít dokonalou pleť ke kráse neodmyslitelně patří."

Už v dávných dobách trápily vrásky řadu žen i mužů. Učenci všech dob hledali elixíry věčného mládí, aby mohli vyhovět přáním mocných. Nikdy se však nepodařilo vrátit čas. Proto jsou dějiny lidstva mimo jiné protkány věčným hledáním prostředků pro zlepšení vzhledu - odstranění vrásek je tak aktuálním tématem.

Výsledkem veškerého snažení byly prostředky, které daly pleti mladistvější vzhled pouze krátkodobě, ale nikdy nebylo dosaženo trvalejšího efektu. A tak v dobách minulých se s tím museli smířit. Avšak dnešní kosmetologie zná cesty vedoucí k úspěchu. Jedna z nejmodernějších je metoda laserové terapie - jedná se o odstranění vrásek laserem.

Lasery v kosmetice a korektivní dermatologii jsou v současné době používány jak pro chirurgicko-estetické zákroky - tzv. tvrdé (invazivní) lasery, tak i v kosmetice - lasery terapeutické (biostimulační).

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte na číšlo


+420 608 203 923

nebo nás kontaktujte pomocí formuláře vpravo

Během 48 hodin Vás kontaktujeme ohledně upřesnění termínu