Blog

Chcete být v obraze?

Nechte nám e-mailovou adresu a my vás budeme informovat o všech slevách a akcích.

Krásná pleť bez vrásek: Jak ji nejsnáze dosáhnout?

Dokonalá pleť bez poskvrny je odpradávna důležitá pro sebevědomí, atraktivitu a šarm žen. A právě vrásky, i když jsou malé, mohou sebevědomí pěkně potrápit. A to nejen u žen, ale také u mužů. Správná péče o pokožku a prevence je proto nebývale důležitá. Pokud už vrásky máte, nevěšte hlavu, moderní medicína si s nimi poradí.

Po staletí se učenci všech dob snažili najít elixír věčného mládí na přání bohatých a mocných panovníků. Vrátit čas se ale nikomu z nich nepodařilo. Postupem času se z pokusů alchymistů začaly stávat pokusy vědecké a odstranění vrásek se stalo velkým tématem. A začaly vznikat nejrůznější přípravky proti vráskám, které bohužel fungovaly pouze krátkodobě.

S příchodem laserů je však všechno jinak a vrásek se dá pomocí metody laserové terapie zbavit dlouhodobě.

Tvrdé a terapeutické lasery

Lasery se používají jak pro chirurgicko-estetické zákroky v korektivní dermatologii, tak i v kosmetice. V prvním případě se jedná o takzvané tvrdé (invazivní) lasery, v druhém případě o lasery terapeutické (biostimulační).

Vrásky jsou totiž široký pojem a dělí se podle nejrůznějších kritérií. Nejčastěji se dělí dle původu, mohou být způsobené nedostatečnou regenerací kůže, anebo se může jednat o vrásky mimické. Vrásky se liší také dle hloubky, čím jsou hlubší, tím trvanlivěji jsou v pleti zakotveny a hůř se odstraňují.

Proč se vrásky tvoří?

I když většinu lidí vrásky v mladém věku nezajímají, již zhruba od 30 let se začínají objevovat první náznaky, na které je potřeba včas reagovat, než se začnou tvořit ve velké míře. Zhruba od 35 let věku totiž pokožka ztrácí schopnost vyrábět kolagen, začíná být povislá, méně pružná a hůře se regeneruje a začínají se tvořit vrásky.

Začněte proto s vrásky bojovat co nejdříve. Skvělou variantou pro počáteční fázi vzniku vrásek je švýcarská metoda Lasocare, která spojuje účinky speciálního gelu Lasocare basic 645 a oranžově červeného laserového paprsku.

Kolageno-laserové omlazení pleti

Kolageno-laserového omlazení pleti kombinuje účinek biostimulačního laseru s účinky přípravků s komplexem přírodních peptidů, získávaných ze sladkovodních ryb. Hodí se pro ženy i muže a pomáhá k tvorbě kolagenu i po 45. roce života.

Jaké má účinky?

Ošetření stimuluje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, zpomaluje aktivity metaloproteináz (enzymů způsobujících stárnutí) a také ovlivňuje přenos impulzů mezi nervovými a svalovými buňkami, čímž dochází ke zmírnění mimických vrásek.

Kromě toho také zesvětluje pigmentové skvrny, má protizánětlivý účinek a upravuje tvorbu kapilár.

Po tomto zákroku bude pokožka vyživená, regenerovaná, zrychlí se proces tvorby nových buněk, zlepší se kontury ve tváři a hlavně se zpomalí proces stárnutí kůže, vyhladí se vrásky a zastaví se vznik nových vrásek!

S čím lze kombinovat?

Pro intenzivnější vypnutí a omlazení pleti doporučujeme toto ošetření kombinovat s „Magickými New Life rukavičkami“ a vhodnými přípravky k domácímu použití.

 

Zpět do blogu