Blog

Chcete být v obraze?

Nechte nám e-mailovou adresu a my vás budeme informovat o všech slevách a akcích.

Laserové depilaci dnes nevadí sluneční paprsky. Ani opálená kůže

Depilační lasery si dnes poradí i se světlými chloupky a opálenou pokožkou. Narozdíl od první generace laserů  tak nehrozí, že vyhodíte peníze za zákrok, který nebude fungovat a ještě bude bolet. Nová generace laseru NdYag pomůže docílit hladké pokožky bez chlupů každému.

Laserová depilace se u nás provádí již delší dobu, bohužel od velké části klientů, kteří zákrok v minulosti zkusili uslyšíte, že to nefunguje, že jen zbytečně vyhodili peníze. Bohužel první generace laserů (zejména rubínových nebo alexandrovitých) doopravdy nebyla v mnohých případech úspěšná.

Proč byly první lasery neúspěšné?

Hlavním důvodem neúspěchu první generace depilačních laserů bylo velké vstřebávání paprsku v pigmentu pokožky, krátká doba působení světelného záblesku na kůži a malý výkon.

U silnějších, nebo hlouběji uložených chloupků se pouze poškodila jejich cibulka, která se následně regenerovala a obnovila růst chloupků. Depilace byla problematická také u klientů s tmavší pokožkou nebo u opálených lidí, kde hrozilo riziko vzniku míst s přechodnou změnou barvy kůže či v ojedinělých případech až ke vzniku povrchových popálenin. Tyto komplikace byly způsobeny velkým vstřebáním paprsku laseru v pigmentu kůže.

V čem je druhá generace lepší?

Druhá generace NdYag laserů s prodlouženým pulzem má až 4 x krát větší výkon a působí na kůži 50-100 x déle. Laserový paprsek se prakticky nevstřebává v kožním pigmentu.

Paprsek již nepůsobí tak povrchově, takže nevadí tmavší pokožka ani opálení – na laserovou depilaci klidně můžete přijít i v létě bez obav, že odejdete se světlými skvrnami. Kromě toho zákrok již vůbec nebolí (maximálně lehce pálí), používá se speciální zařízení, které chladí povrch pokožky a minimalizuje následné obtíže, jako je otok, zarudnutí či stroupky.

Na laser a pak klidně na solárko

I u nové generace laserů NdYag je potřeba zákroky po 2-3 měsících opakovat. Počet opakování je individuální, každé tělo reaguje jinak a některým klientům stačí méně opakování než jiným. Přetrpět však pár opakování stojí za tu pohodu, že už se po zbytek života nemusíte holit! Tak to vyzkoušejte!

Máte k tématu ještě nějaký dotaz? Napište nám.

Zpět do blogu