Tisknout

Zeštíhlení postavy a posílení svalů

  Martin Maxa

Krásná a štíhlá postava již nemusí být pouhý sen, ani pro ty z nás, kterým pravidelné sportování nebo drastické diety dělají problém. Nové neinvazivní technologie, jsou dnes již schopné nás bezbolestně a bez námahy dovést k vysněným cílům.

Dalším využitím této metody je procvičování a zpevňování např. zádových svalů, což účinně zpevňuje oporu páteře a pomáhá od bolesti.

 

Přístroj NewLife B.E.A.M. je výsledkem výzkumu amerických a izraelských technologických laboratoří. Jedná se o bezpečný a efektivní neinvazivní přístroj, který poskytuje příjemnou relaxaci, omlazení pleti i účinný způsob formování postavy.

NEINVAZIVNÍ ZPEVNĚNÍ SVALOVÉ TKÁNĚ

Díky nejnovější estetické technologii B.E.A.M.( Bio Elektrický Akcelerační Managment) nabízející schopnost přesně imitovat bio-elektrické procesy v těle a vysílat elektrické impulsy plně přizpůsobené nervovému systému, je přístroj NewLife schopný aktivovat specifické svaly a svalové skupiny, zvyšovat krevní cirkulaci, zlepšovat metabolismus a tonus těla. Přístroj má celkem 8 základních skupin programů a každý z nich ještě 10 podprogramů. Pro zákrok se používá až 24 elektrod, které se přikládají na svalové úpony podle anatomie těla, a to přesně podle požadavků klienta, kterou část postavy chce posilovat nebo tvarovat. Výsledkem je bezkonkurenční procvičení a zformování problémových partií, počínaje zónou prsních svalů přes břicho, záda až po oblast hýždí a stehen.

  Martin Maxa

Účinky:

 • zeštíhlení a tvarování postavy
 • redukce obvodových centimetrů zpevněním svalové tkáně
 • procvičení zádových svalů - bolesti bederní, či hrudní oblasti
 • rejuvenace kůže

V porovnání s klasickými fitness aktivitami je jedna aplikace NewLife srovnatelná s dvouhodinovým cvičením v posilovně, navíc s rychlejšími a viditelnějšími výsledky po každém sezení a to za mnohem menšího úsilí.

Procvičování problémových partií probíhá vleže a celý proces je bezbolestný. Během výkonu klient vnímá stahy svalů, po výkonu se cítí jako po cvičení, avšak bez celkové únavy. To je způsobeno tím, že partie, které nechceme procvičovat, jsou během ošetřování v klidu a veškerá energie je využita ke cvičení cílové oblasti těla.

Ošetřované partie :

 • břicho
 • záda

Aplikace NewLife vyhovuje především těmto klientům

 • jsou pracovně vytíženi a nemohou dlouhodobě tvarovat postavu v posilovně
 • chtějí docílit kýženého výsledku bez úsilí a námahy
 • ze zdravotních důvodů nemohou posilovnu navštěvovat
 • aktivně cvičí a chtějí "dotvarovat" pouze určitou partii těla, kde jsou výsledky ve fitness pomalé nebo nemožné

  Martin Maxa

 

Počet aplikací závisí na kondici klienta a na množství tukové tkáně. Obecně je doporučováno 10 - 12 intenzivních aplikací alespoň 2x týdně, poté následuje individuální program.

Muži upřednostňují kombinaci cvičení břišních svalů a zapojení aktivity svalů ramenních pletenců, což pomáhá "prorýsování" ramen. Ženy nejčastěji cvičí břicho současně se stehenními svaly.

Kombinace zákroků na zeštíhlení postavy

 1. Velmi efektivní je kombinace zpevňování svalů metodou NewLife za současné redukce celulitidy a podkožního tuku laserovám přístrojem TriActive. Přesné postupy a vhodné programy jsou určeny na odborné konzultaci v závislosti na individuálních potřebách klienta.
  SPECIÁLNÍ CENY KOMBINOVANÝCH KÚR!
 2. Atraktivní se stává možnost aplikace dvou ošetření v jeden okamžik. Během tvarování a zpevňování postavy se ještě můžeme nechat příjemně hýčkat a účinně bojovat s vráskami. Tento typ ošetření nazýváme "virtuální mezoterapií" a je prováděna pomocí speciálních "magických NewLife rukaviček". Výsledkem je zlepšení krevního oběhu a metabolismu kůže na obličeji, krku a dekoltu. Po ošetření dochází pouze k jemnému zarůžovění a klientka se může dle potřeby ihned nalíčit. Již následující den jsou viditelné výsledky – vyhlazení drobných vrásek a celkové omlazení pleti. Výhodou oproti klasické mezoterapii je neexistence jemných vpichů a modřinek.

Buďte i VY krásní, štíhlí a sexy.

NEW - LIFE

 

ZPEVNĚNÍ BŘIŠNÍCH NEBO ZÁDOVÝCH SVALŮ
1 ošetření
1 000
KÚRA 10-ti ošetření 8 000
DIAMANTOVÁ KLUBOVÁ CENA  5 000
ZPEVNĚNÍ SVALŮ BEDERNÍ OBLASTI  + BIOCON
1 ošetření
1 500
KÚRA 10-ti ošetření 12 000
DIAMANTOVÁ KLUBOVÁ CENA  7 000

VIRTUÁLNÍ MEZOTERAPIE

MAGIC GLOVESmagické rulavičky

Atraktivní se stává možnost aplikace dvou ošetření v jeden okamžik. Během tvarování a zpevňování postavy se ještě můžeme nechat příjemně hýčkat a účinně bojovat s vráskami. Tento typ ošetření nazýváme "virtuální mezoterapií" a je prováděna pomocí speciálních "MAGIC GLOVES - magických NewLife rukaviček". Výsledkem je zlepšení krevního oběhu a metabolismu kůže na obličeji, krku a dekoltu. Po ošetření dochází pouze k jemnému zarůžovění a klientka se může dle potřeby ihned nalíčit. Již následující den jsou viditelné výsledky – vyhlazení drobných vrásek a celkové omlazení pleti. Výhodou oproti klasické mezoterapii je neexistence jemných vpichů a modřinek.