Tisknout

Laserová estetika: o nás

 

      vchod  vchod_1  vchod_2  recepce 

Webové stránky www.krasa-zdravi.cz provozuje Centrum zdraví Vinohrady s.r.o.

Vinohradská 53 , Praha 2 - Vinohrady

INTERNÍ PODMÍNKY

 

Vše pro krásu a zdraví

Krásné tělo a zdravý životní styl není jen trendem pro mladé či pro finančně lépe situované obyvatelstvo. Obojí by mělo být dostupné všem, nehledě na věk či pracovní zařazení. Zdraví máme jen jedno a ať už jsme sekretářkou, prodavačkou, či podnikatelem, každý z nás se s určitými zdravotními a estetickými problémy ve svém životě někdy setkal. Vezmeme-li to od mládí, kdy nás trápilo akné, přes dospělost, kdy se postupně potýkáme s vráskami, celulitidou, či s postupně ochabující kůží a svaly ( ať už je jedná o svaly na  břiše nebo o svalstvo pánevního dna ).

Je důležité si uvědomit, že zdravé sebevědomí člověka přináší osobní spokojenost a vnitřní rovnováhu. Pokud jsme zdraví a atraktivní, jsme spokojení a vyrovnaní. Neboť - spokojený člověk nemusí být jen bohatý – spokojený člověk by měl být i zdravý člověk!

 Zpočátku jsme se věnovali zejména estetickým problémům (odstranění vrásek, korekce jizev, laserové odstranění chloupků, odstranění akné atd.), později jsme přešli i k programu zdravotních problémů (inkontinence, prevence rakoviny kůže, pigmentová znaménka atd.)

Naši odborníci patří mezi první lékaře, s praxí od doby prvního rozvoje laserových zákroků v ČR - již od roku 1996

Našim klientům zaručujeme odbornost a dlouhodobé zkušenosti, ojedinělé vybavení přístrojovou technikou a v neposlední řadě i přijatelné ceny. 

Snažíme se být dostupní všem, neboť - každý má právo být zdravý a krásný.

Pokud se naučíme mít své tělo rádi, pokud do něj budeme investovat více než do drahých aut a šperků, věřte, že se nám to v dobrém navrátí. Mějme na paměti  – nikdy není pozdě!

 

INTERNÍ PODMÍNKY

Odstavec A : PŘEDPLACENÉ  KÚRY:

  1. Platba kúry se provádí před prvním ošetřením.
  2. Přeobjednání ošetření je nutno provést min. 24 hodin dopředu.
  3. Ošetření přeobjednaná v kratším termínu než 24 hodin před plánovaným termínem a ošetření, na které se klient/klientka nedostavila bez řádné omluvy  propadají bez náhrady. Proto žádáme klienty/klientky, aby svá objednání řádně zvažovali.
  4. Z důvodu účinnosti ošetření, je nutné kúru vyčerpat do 6 měsíců od jejího zakoupení . Platnost kúry je v závažných případech a po předchozí dohodě s lékařem možné prodloužit. Prodlužování platnosti kúry zpětně není možné.
  5. Ošetření, která nejsou do 6 měsíců od zakoupení kúry vyčerpaná, propadají bez náhrady.

Odstavec B: KÚRY  NEW – LIFE , u kterých se k ošetření  používají lepící elektrody.

  1. Při zakoupení kúry klient/klientka automaticky dostává lepící elektrody ZDARMA.
  2. V závislosti na typu kůže a používaných domácích přípravcích je možné, že elektrody ztratí svoji přilnavost dříve než po 12 ošetřeních = 1 kúře. V tomto případě je nutné  elektrody vyměnit -  cena 1 elektrody činí 40,- Kč.
  3. Výměna elektrod je nutná  po přerušení kúry na více než 2 měsíce, cena 1 elektrody činí 40,- Kč.
  4. Ostatní záležitosti se řídí dle odstavce A, bodu 1. až 5.