Obnovte tvorbu kolagenu v pokožce a zbavte se vrásek

Silver Face Gel dodá vašemu obličeji pořádně výživnou péči. Díky svému složení se postará o ochranu pokožku před záněty a bakteriemi, stimuluje obnovu přírodního kolagenu v pokožce, vyživuje a zmírňuje náznaky stárnutí.

Pomůže i v boji s akné

Gel je účinný i v boji proti akné a kožním defektům, protože uklidňuje podráždění, reguluje vylučování kožního mazu, urychluje hojení zánětů a drobných poranění. Přípravek obsahuje komplex biopeptidů získávaných z vybraných druhů sladkovodních ryb, kolagen, koloidní stříbro, křemík, vitamín C a NUTRIVI vodu, díky které proniká i do hlubokých vrstev pokožky.

Aktivní látky

Biopeptide Complex - Obsahuje jedinečnou kombinaci oligo- a polypeptidů, které zaručují okamžitou a dlouhodobou hydrataci všech vrstev pokožky. Výsledkem jejich používání v kosmetice je pružná pleť, vyplnění rýh a nerovností, zabraňují ochabování pokožky. Peptidy slouží k přenosu aktivních látek do hlubších vrstev pokožky. Mají energetizující vlastnosti, stimulují kožní buňky k tvorbě kolagenu a elastinu. Pomáhají bojovat proti pigmentovým skvrnám, rozjasňují a vyrovnávají barvu pleti.

Kolagen - zaručuje omlazení pokožky a zpomalení procesů stárnutí. Dlouhodobě chrání proti ztrátě vlhkosti, zvyšuje pružnost a vyhlazuje vrásky. Pravidelnou aplikací dochází k zpomalení zániku vlastního kolagenu tvořeného v kůži.

Koloidní stříbro (nanočástice stříbra) – mimořádně účinná látka s antibakteriálním a protizánětlivým účinkem. Tento životodárný prvek regeneruje a zvlhčuje pokožku, uklidňuje ji a zmírňuje podráždění. Představuje silnou zbraň v boji o zachování mladé a pevné pleti.

Křemík - prvek zdraví a krásy, pomáhá zachovat pružnost a pevnost pleti a zároveň upravuje tvorbu kožního mazu.

Vitamín C – viditelně vyhlazuje vrásky, dokonale vyživuje, okysličuje a rozjasňuje pleť, která se tak stává hladkou a zářivou.  Tato aktivní látka též posiluje krevní vlásečnice a stimuluje tvorbu kolagenu.

Účinky

  • intenzívní hydratace, vyživení a zpevnění pleti
  • intenzívní antibakteriální účinek
  • mimořádně účinný v boji proti kožním defektům (akné, začervenání, podráždění)
  • zmírňující a uklidňující účinek
  • vyhlazení vrásek a zpomalení tvorby nových
  • účinné zpomalení procesu stárnutí pokožky