Revicoll Omega Plus + Vitamin K2MK7 30

Cena: 3 050,00 Kč

Objem: 120 kapslí

rybí olej (nenasycené mastné kyseliny Omega 3: 24% EPA, 36% DHA), želatina, kolagen s malinami (85% lyofilizát rybího kolagenu, 15% lyofilizát z malin), rostlinný glycerin (zvlhčující látka), slunečnicový olej (nosič),glycerol monostearát (zahušťovací látka),  vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), vitamín A (retinyl palmitát), vitamín D (cholekalciferol).

Zdraví a kondice závisí na rovnováze, která vládne v našem organismu. Tzv. oxidační stres vzniká v důsledku narušení rovnováhy mezi škodlivými volnými radikály a antioxidanty, které je likvidují.

Doplněk stravy dodá vašemu tělu celou řadu důležitých látek

Vaše tělo si zaslouží péči i zevnitř. Přípravek Revicoll omega plus obsahuje aminokyseliny, peptidy a rybí kolagen, vitamíny, minerální látky a stopové prvky, které se o vaše tělo postarají důkladně.

Přípravek má blahodárný účinek na oběhovou soustavu a kosterní systém, chrání před osteoporózou a dodává tělu omega- 3 nenasytné mastné kyseliny, které se významně podílejí na snižování LDL cholesterolu a triglyceridů. Také snižují srážlivost krve a chrání srdce a cévní systém.

Vitamínová bomba pro pokožku

Doplněk stravy obsahuje také vitamín E, který nastartuje funkci imunitního systému a výrazně pomáhá v boji proti kožním chorobám, vitamín A, který se stará o zdravý stav pokožky, vlasů a nehtů či vitamín D, které tělo přijímá ze slunečního svitu.

Přípravek obsahuje celou řadu dalších prvků, které dodají vašemu tělu vše, co potřebuje.