Lasocare Smaragd

Cena: 580,- Kč

Objem: 20,8 ml

 

Vyzkoušejte krém s přírodními kmenovými buňkami

Tekutý krém Lasocare Smaragd má vysoký obsah účinných látek, mezi kterými najdeme buněčný elixír z přírodních kmenových buněk. Kmenové buňky jsou pro lidský organismus důležité, dokáží totiž přeměnit stavbu a nahradit chybějící nebo poškozené buňky.

S přibývajícím věkem účinnost této přeměny klesá, stárnoucím kmenovým buňkám totiž dochází některé stavební kameny jejich buněčného elixíru. Řešením je kmenové buňky pokožce dodat. Kmenové buňky se získávají z přírody, z dlouhověké borovice osinaté a sekvoje vždyzelené, jejichž buněčný elixír regenerační schopnost poškozených buněk zvyšuje více než pětinásobně.

Přípravek nanášejte na vyčištěnou pleť

Přípravek Lasocare Smaragd vyhlazuje vrásky, hydratuje pokožku, viditelně ji omlazuje a dodává vitalitu. Krém nanášejte v tenké vrstvě na vyčištěnou, vlhkou pleť obličeje, krku a dekoltu. Při nanášení pokožku delší dobu masírujte – aby se živiny dostaly i do hluboko položených pleťových vrstev.

Namísto masírování můžete použít laserový gel Lasocare Basic, který se o prostup postará. Pokud ho máte, naneste ho na vlhkou pleť očištěnou destilovanou vodou, jako základ a až poté naneste krém Lasocare Smaragd. Tubička vám vydrží na 30 dní.

Vlastnosti kmenových buněk jsou fascinující. Některé druhy jsou schopny změnit svou vnitřní stavbu a přeměnit se na chybějící buňky, které podlehly působení stárnutí. Zatímco je proces přeměny u mladé tkáně rychlý a snadný (vzpomeňte na odřená kolena v dětství). S přibývajícím věkem jeho účinnost rychle klesá. Stárnoucím kmenovým buňkám totiž docházejí některé stavební kameny jejich buněčného elixíru. Najít způsob, jak kmenovým buňkám tyto látky dodat, však nebylo snadné. Získání buněčného elixíru z kmenových buněk jakýchkoli embryí je pro nás z etických důvodů nepřípustné a proto bylo nutno nalézt jiný zdroj, pokud možno v říši rostlinné. Hledání buněk vhodných rostlin bylo zdlouhavé a i přes původní slibné začátky končilo často nezdarem.

Základem je dlouhověká borovice osinatá pinus aristeta s věkem skoro 5 000 let a sekvoj vždyzelená sequoia semperviners stará 2 200 let. Jejich buňky byly dlouho považovány za nejvhodnější zdroj kmenového buněčného elixíru. Nejlepších výsledků však bylo dosaženo s některými varietami dnes už velmi vzácných horských jabloní. Byly nuceny se přizpůsobit velmi tvrdému klimatu a vytvořily si tak odolnost proti větru, mrazu a UV záření,. Právě tyto vlastnosti dělají jejich buňky pro vědu tak drahocennými Klinické zkoušky, provedené se švýcarskou jabloňovou varietou Uttwiler Spätlauber, dokázaly skutečně pozoruhodnou schopnost buněčného elixíru zvýšit regenerační schopnost poškozených buněk více než pětinásobně.......

Jak používat?

Krém Smaragd má velmi vysoký obsah účinných látek. To umožňuje použít jej na vlhkou pleť a ve velmi tenké vrstvě. Při správném používání na obličej, krk a dekolt Vám tubička s obsahem 20,8 ml vydrží po dobu 30 dnů.

 

Postup pro ty, kdo používají laserový gel Lasocare Basic:

- pleť jako obvykle večer důkladně očistíme

- opláchneme hojným množství vody z vodovodu

- všechny typy pleti reagují nejlépe na měkkou vodu bez minerálů, proto můžeme oplach zakončit      

  trochou běžné destilované vody

- zlehka přitiskneme froté ručník, nevytíráme však dosucha

- laserový gel Lasocare Basic vmasírujeme v tenké vrstvě důkladně do pleti jako základ

- naneseme vrstvičku tekutého krému Lasocare Smaragd

- vpravíme do pleti krouživými pohyby, přitlačíme

- je-li třeba, dovlhčíme pleť pomocí tampónku nebo spreje, nejvhodnější je i zde voda destilovaná

- přípravku tak usnadníme jeho transport do hloubky pleti

- povrh je na omak sametový, lehce pružný a vitální.

 

Postup pro ty, kdo laserový gel Lasocare Basic k dispozici nemají:

- pleť jako obvykle večer důkladně očistíme

- povrch však ponecháme po předchozím oplachu vlhčí

- krému naneseme trochu větší množství

- vmasírování provádíme déle a energicky

- lasocarový gel totiž výrazně usnadňuje prostup živin do hluboko položených pleťových vrstev a pokud jej nepoužíváme, měli bychom krému Smaragd pomoci mechanickou cestou.