Face Gel 30ml

Cena: 1 375,00 Kč

Vyzkoušejte účinný krém a vaše tělo vám poděkuje

Pečujte o svou pleť, krk a dekolt peptidovým gelem, který má liftingové a protivráskové účinky, založené na jedinečné receptuře BIOPEPTIDE COMPLEX a NUTRIVI vodě. Krém je bohatý na biologicky aktivní látky, stimuluje obnovu přírodního kolagenu v pokožce, vyživuje ji a zmírňuje podráždění.

Díky NUTRIVI vodě aktivní složky pronikají do hlubších vrstev kůže a stimulují regeneraci poškozených struktur. Díky obsahu BIOPEPTIDE COMPLEX  přípravek intenzivně obnovuje, hydratuje, regeneruje a posiluje přirozenou ochrannou bariéru pleti. Výsledek poznáte okamžitě!

Jaké aktivní látky obsahuje?

BiopeptideComplex - Oligopeptidy a polypeptidy zaručují okamžitou a dlouhodobou hydrataci všech vrstev kůže a vyplňují rýhy, nerovnosti a dodávají tělu pružnost. Peptidy přenáší aktivní látky do hloubky kůže a stimulují buňky k tvorbě kolagenu a elastinu. Pomáhají bojovat proti pigmentovým skvrnám, rozjasňují a vyrovnávají barvu pleti.

Kolagen - zaručuje omlazení pokožky a zpomaluje proces stárnutí. Dlouhodobě chrání před ztrátou vlhkosti, zvyšuje pružnosť a vyhlazuje vrásky. Pravidelnou aplikací dochází k zpomalení zániku vlastního kolagenu tvořeného v kůži.

Křemík - prvek zdraví a krásy, pomáhá zachovat pružnost a pevnost pleti a zároveň upravuje tvorbu kožního mazu.

Vitamín C – viditelně vyhlazuje vrásky, dokonale vyživuje, okysličuje a rozjasňuje pleť, ta se stává hladkou a zářivou.  Tato aktivní látka též posiluje krevní vlásečnice a stimuluje tvorbu kolagenu.