Tisknout

Léčba akné Praha

kolagenové ošetření akné

Akné je onemocnění pokožky, které vzniká z mnoha navzájem propojených vnitřních a vnějších příčin. Bylo by nereálné očekávat, že vnější projevy akné zmizí už během několika dnů - tak jako například nachlazení. Je zapotřebí být trpělivý, neboť se jedná o dlouhodobé ošetřování.

Ani přechodné zhoršení nás nesmí odradit. Kdo se podrobí nutné léčbě a přitom si vezme k srdci osobní rady, které mu udělí lékař, ten je dříve nebo později uspěje v této léčbě.

Jak vzniká akné?

Na vzniku akné se podílí vedle zvětšené produkce mazu také zvýšené rohovatění v ústí mazových žláz kůže. Tím začíná proces ucpávání mazových žláz zátkami z mazu a odumřelých zrohovatělých buněk a vzniká tzv. komedon (uher). Ve vývodech mazových žláz se vždy nacházejí bakterie, které kožní maz rozkládají, přičemž se uvolňují produkty podporující tvorbu zánětu. Následky zná každý velmi dobře. Vzniknou červené pupínky (papuly), které se nakonec přemění na hnisavé vřídky (pustulky). Po zhojení zánětu zůstávají často méně či více znatelné jizvy.

V komplexní léčbě akné musíme vždy dodržovat tyto základní postupy

 • Nejdříve musí být odstraněn nadbytečný kožní maz speciálním mycím přípravkem s pH 5,5, který pokožku očistí, ale nesmí ji úplně odmastit. V žádném případě by neměla být používána běžná mýdla a pleťové vody s alkoholem.
 • Dále je nutné potlačit zvýšené rohovatění kůže a tvorbu zánětu. K tomu lze využít intenzivní ošetřování pleti biostimulačním laserem v kombinaci se speciálním gelem (metoda LASOCARE - zbaví pleť nežádoucích bakterií) a Jauquetovu masáž.
 • Důležitá je také detoxikace - odstranění jedovatých toxinů z organismu a plísní ze střev.
 • Vhodné je podpořit imunitní systém a správnou funkci trávicího traktu.
 • Odstranění vřídků by měl člověk raději přenechat odborně vyškoleným pracovníkům, neboť odstraňování vlastními silami vede často k zánětlivým komplikacím a případným jizvám.
 • Hojení čerstvých červených jizev se provádí terapeutickým laserem.
 • Pokud jsou jizvy po akné již staré a vpadlé, lze je korigovat odpařením "kožním" laserem CO2. V tomto případě se již jedná o zákrok většího rozsahu.

Akné se objevuje právě tam, kde nás nejvíce obtěžuje - v obličeji. Z medicínského hlediska bychom měli zabránit zakrývání nemocné pokožky. Světlo, vzduch a dobré prokrvení pokožky jsou nenahraditelní spojenci při léčbě akné. Proti používání řasenek, očních stínů a tónovacích přípravků nelze všeobecně nic namítat, avšak používání make-upu bychom měli snížit na dobu co nejkratší. Ostatní přípravky, jako jsou např. opalovací krémy, by měly obsahovat co nejnižší obsah tuku. Ještě jedna rada pro muže - při akné lépe vyhovuje holení suchou cestou, tedy elektrickým strojkem.

 

Naše Laserová metody léčí akné zcela přirozenými mechanismy, které jsou založeny na dlouholetých zkušenostech a pleť nepoškozují

Metody zaručují postupné zaniknutí bakteriálních kolonií způsobující zánětlivé projevy akné a to zcela přirozeně a bez agresivních účinků. Tím je se pleť kosmetologicky neničí a pleť i po léčbě akné zůstává zregenerovaná a zdravá . Dalším výsledkem je zhojení čerstvých jizviček (červených "flíčků" ) po projevech akné.

ÚČINKY :

 

 • Vymizení kolonií bakterií způsobující sekundární záněty
 • Zmírnění a odstranění zánětlivých projevů
 • Hojení a vyblednutí červených „flíčků“ a jizev po akné
 • Podpora imunity kůže
 • Prevence vzniku vpadlých jizev po akné
 • Omezení tvorby kožního mazu
 • Regenerace pokožky

 

 

akné     akné   akné   akné   akné

Ceník léčby akné

ODBORNÁ KONZULTACE 350 Kč, kontroly ZDARMA

 

OŠETŘOVÁNÍ AKTIVNÍHO AKNÉ A ČERSTVÝCH JIZEV - OBLIČEJ
KOLAGENOVÁ KÚRA
(10 ošetření )
 
Start 1 890 Kč
DIAMANTOVÁ KLUBOVÁ CENA 1 610 Kč
Intensive 2 300 Kč
DIAMANTOVÁ KLUBOVÁ CENA 1 980 Kč
 
Ultra intensive 2 990 Kč
   

 

OŠETŘOVÁNÍ AKTIVNÍHO AKNÉ A ČERSTVÝCH JIZEV - OBLIČEJ
METODA - MLÉČNÉ ENZYMY + KOLAGEN
(10 ošetření )  
Start 2 360 Kč
DIAMANTOVÁ KLUBOVÁ CENA 2 110 Kč
Intensive 2 800 Kč
DIAMANTOVÁ KLUBOVÁ CENA 2 600 Kč
 
Ultra intensive 3 490 Kč
   

 

OŠETŘOVÁNÍ AKTIVNÍHO AKNÉ A ČERSTVÝCH JIZEV - ZÁDA
ZÁDA
    Při ošetření se aplikuje Glucanový gel
 
Horní nebo dolní  polovina zad
2 200 Kč
DIAMANTOVÁ KLUBOVÁ CENA 1 870 Kč
Celá záda 2 930 Kč
DIAMANTOVÁ KLUBOVÁ CENA 2 490 Kč

 

SCANN 3550 - jednotlivé hojení jizev
6min 145 Kč
9min 180 Kč
12min 215 Kč
18min 250 Kč
24min 285 Kč
30min 320 Kč
SCANN 3550 - kúry 10-ti ošetření
6 až 12min 1 530 Kč
12min 1 800 Kč
12 až 24min 2 080 Kč
24min 2 330 Kč
12 až 24min 2 080 Kč
24 až 48min 2 620 Kč
48min 2 890 Kč

 

REDUKCE STARÝCH JIZEV

CO2 LASER - odpaření vpadlých jizev po akné

    od 5 000  

Odborná konzultace
Na osobní konzultaci se dozvíte podrobné informace o zákroku a přesnou cenu. Konečné rozhodnutí je na Vás.Konzultaci je možné objednat na tel.: 222 516 810 nebo 608 203 923.

Doporučené přípravky proti akné