Tisknout

Laserové okysličení a hydratace pleti

Vrásky mělké - prevence

Každý by si měl uvědomit důležitost prevence. Doposud platilo, že kdo vrásky ještě nemá, moc si jimi hlavu neláme a nad tímto problémem se nezamýšlí. Platí to zhruba do věku 30 let. Potom se objeví první náznaky a pokud se na ně nereaguje, přibývání vrásek rychle narůstá. Zejména pro počáteční období se nejlépe osvědčilo používání švýcarské metody Lasocare, která spojuje účinky speciálního gelu Lasocare basic 645 a oranžově červeného laserového paprsku.

Laserová regenerace pleti metodou LASOCARE

   Omlazení Vaší pleti již nemusí být jen Vaším toužebným přáním. Metoda Lasocare Vám opravdu pomůže „omládnout“. Nejde o žádný zázrak na počkání, ale o skutečnou několikatýdenní péči o Vaši pleť.

    Metoda Lasocare byla po dobu sedmi let vyvíjena a testována ve Švýcarsku, Německu, Francii a Belgii. Podařilo se vyvinout ojedinělý prostředek, kdy se spojily blahodárné biologické účinky laseru s omlazovací a čistící schopností mléčných enzymů. Přípravek nezpůsobuje alergické reakce pokožky.

   Co se děje s Vaší pletí každý den?  V dnešní hektické době se vaše pleť vždy potýká s kyslíkovým dluhem (nezáleží na jejím typu). Příčinou jsou hlavně stres, únava, kouření nebo negativní vlivy okolního prostředí ( např. opalování ). 

  Energie laserového paprsku v kombinaci s mléčnými enzymy  umí tento kyslíkový dluh odstranit.  Samotné ošetření je velice jednoduché. Po vmasírování gelu do hloubky kožních pórů je reakce nastartována  paprskem příslušného laseru. Zkušenosti ukazují, že tak dojde k intenzivnímu okysličení pleti s účinností jaká je jinými metodami prakticky nedosažitelná. Výsledkem je intenzivní regenerace jednotlivých vrstev pokožky. To se nejnápadněji projeví stejnoměrným vypnutím pleti, částečným vymizením drobných vrásek a zmenšením hloubky vrásek větších.  

   Gel Lasocare Basic dostává klientka  k používání i domů. Pokud pravidelně každých 24 hodin vmasíruje do své pleti několik kapek přípravku, udrží omlazovací proces v chodu nepřetržitě.

   Samotné ošetření je velice jednoduché. Po vmasírování gelu do hloubky kožních pórů nastartujeme reakci světlem příslušného laseru. Zkušenosti ukazují, že tak dojde k intenzivnímu okysličení pleti s účinností jaká je jinými metodami prakticky nedosažitelná. Výsledkem je intenzivní regenerace jednotlivých vrstev pokožky. To se nejnápadněji projeví stejnoměrným vypnutím pleti, částečným vymizením drobných vrásek a zmenšením hloubky vrásek větších. První výsledky lze pozorovat už po první aplikaci , ale nejtrvalejších výsledků lze dosáhnout dlouhodobým pravidelným používáním gelu, který si klientka nanáší ještě každý večer doma. Přestože jsme už na našich pracovištích vyzkoušeli skutečně dlouhou řadu slibných regeneračních metod, výsledky práce s Lasocarem jsou opravdu vyjímečné.

Výhody

 • okysličení pleti - vyrovnání kyslíkového dluhu
 • částečná hydratace pleti
 • tonizace
 • zpomalení vzniku vrásek
 • prevence vzniku pigmentových skvrn

Lasocare   laserový paprsek   

CENÍK

ODBORNÁ KONZULTACE 350 Kč

metoda LASOCARE
(10 ošetření )
 6
2 050
 DIAMANTOVÁ KLUBOVÁ CENA
1 790
6+6
 2 670
 DIAMANTOVÁ KLUBOVÁ CENA
2 360


1 aktivace + gel k domácímu použití 555
1  aktivace bez gelu k domácímu použití
 190
1 ošetření - doplňkové
doplňkové ošetření kolem očí 40
doplňkové ošetření nad horním rtem 30

Doporučené přípravky

Laserová kúra pro  DOKONALOU  HYDRATACI a  INTENZIVNÍ  OKYSLIČENÍ pleti

Ošetření regenerující pleť po zimní dehydrataci suchým vzduchem a zabraňující předčasnému stárnutí pleti vlivem slunečního záření

Metoda využívá přirozených vlastností : 

 • vzácných mléčných enzymů
 • kyseliny hyaluronové
 • vitamínu B5

Dobře se snáší se všemi běžnými kosmetickými přípravky a postupy.

Účinky:

 • intenzivní okysličení pleti a dokonalá hydratace
 • ochrana pokožky proti negativním účinkům slunečního záření
 • prokysličení jednotlivých vrstev kožních buněk – odstranění kyslíkového dluhu
 • urychlení obnovy buněk pokožky přirozenou cestou
 • změkčení pokožky a zadržení vlhkosti
 • zpevnění kolagenního pletiva
 • redukce vrásek a pigmentových skvrn
 • jemné vypnutí pleťového povrchu

Postup ošetření :

Na počátku, jako vždy, provedeme odlíčení pokožky obličeje některou z běžných metod, odpovídající stupni znečištění pleti. Na takto připravený povrch naneseme tenký film přípravků obsahujících vzácné mléčné enzymy, kyselinu hyaluronovou, vitamín B5 a bezprostředně poté je aktivujeme laserem přesně stanovené vlnové délky. Doba osvitu laserem je šest minut. Aktivace poskytne optickému systému gelu dostatek počáteční energie. Výsledným efektem je intenzivní okysličení pleti a zároveň její intenzivní hydratace.

 hydratace                                   hydratace    

CENÍK

ODBORNÁ KONZULTACE 350 Kč

VODA + KYSLÍK v jeden okamžik
(10 ošetření  )
obličej - 6
 2 110
 DIAMANTOVÁ KLUBOVÁ CENA
1 790
obličej - 6+6
 2 780
 DIAMANTOVÁ KLUBOVÁ CENA
2 570
obličej + krk - 6
2 780
dekolt - 6
 2 230
obličej + krk + dekolt - 9  3 680
1 ošetření - doplňkové
doplňkové ošetření kolem očí 40
doplňkové ošetření nad horním rtem 30

Doporučené přípravky