Tisknout

Ze solárka na laserovou depilaci? Proč ne?!

Touha vyrovnat se ideálům tělesné krásy a líbit se ostatním je typicky lidská vlastnost. A není to pouze marnivost žen. V dějinách se můžeme přesvědčit, že právě muži byli původními nositeli této odvěké touhy lidstva po dokonalosti.

Laserové estetické zákroky

Ne každý si však dovede představit, jakou moc v sobě ukrývá tenký paprsek světla, kterým je nyní možné pomoci mnoha lidem. Jedná se o zdokonalení metod estetických ošetření, které s sebou přináší vývoj. A musíme uznat, že rozvoj laserové techniky jde opravdu velice rychle dopředu. Jediné co si musíme uvědomit je, že laserový paprsek je sice mocný, ale není kouzelný. Naše služby v oblasti laserových zákroků.

Laserová depilace

Depilace patří v současné době mezi nejvíce se rozvíjející oblasti laserové estetiky. Pro miliony žen i mužů, kteří byli rozčarováni dosud obvyklými metodami jako je holení, elektroepilace či odstranění chloupků voskem měla laserová depilace představovat bezpečnou, efektivní a zdánlivě permanentní cestu, jak se nežádoucích chloupků zbavit. Naneštěstí mnoho pacientů, kteří podstoupili epilaci první generací epilačních laserů (např. rubínových či alexandritových) nedosáhlo všeobecně očekávaného efektu. Další nevýhodou těchto přístrojů bylo velké vstřebávání paprsku v pigmentu pokožky, což velice často vyvolávalo u lidí s tmavší pokožkou povrchové popáleniny nebo přechodné snížení pigmentace kůže. více o laserové depilaci >>

Novinka v laserové depilaci

V současné době je již naštěstí v provozu druhá generace depilačních laserů (NdYag lasery), jejichž paprsek se prakticky nevstřebává v kožním pigmentu. Pro pacienty to znamená výrazné snížení bolestivosti zákroku (většina jej pociťuje jen jako velmi lehké pálení) a minimalizaci pozákrokových těžkostí jako je otok nebo zarudnutí. Zákroky se běžně provádějí v létě, klienti mohou být opálení a již druhý den po ošetření je možná návštěva pláže nebo solária.

Opakování - matka úspěchu

Ani nová generace epilačních laserů však nemá vliv na nutnost opakování jednotlivých ošetření. V tomto případě musíme ctít biologické vlastnosti lidského organismu a zákroky provádět několikrát po sobě zhruba v 2-3 měsíčních intervalech.

Můžete si to dovolit?

Mnoho lidí se domnívá, že laserové estetické zákroky si mohou dovolit pouze velmi bohatí zákazníci. V Centru laserové estetiky mají svoji filozofii - poskytnout tyto zajímavé služby co největšímu počtu lidí, kteří je potřebují. Cenové relace jsou přijatelné.

Zdroj: Časopis Perfect Woman

laserová depilace podpaží    

Ceník depilace :