Tisknout

Odstranění bradavic Praha

bradavice  

Bradavicemi je postiženo přibližně 5% veškerého obyvatelstva. Většinou jsou to benigní změny kůže, které postihují především děti a mládež, a které se často vyléčí samy od sebe.

Jak vznikají bradavice?
Původcem bradavic jsou viry. Lze se jimi nakazit přímým kontaktem kůže nebo také šupinkami odloupané kůže, v nichž jsou viry přítomny Množství kožních šupin leží kolem bazénů a jejich odtoků, stejně jako v koupelnách, kobercích, postelích apod. S těmito viry máme tedy neustálý kontakt. Přesto každý bradavice nedostane. Musejí se uplatňovat ještě další faktory. Důležitou roli zde hraje imunita organismu a vlastnosti kůže. Doba mezi kontaktem s viry a vytvořením bradavice se může pohybovat mezi 6 týdny až 20 měsíci.

Je více druhů bradavic?
Existují různé druhy bradavic. Nejčastěji se vyskytují klasické vystouplé bradavice, druhé místo zaujímají tzv. plantární bradavice na chodidlech nohou.

Ošetření bradavic
Ošetření bradavic se řídí jejich velikostí, polohou a rozšířením. Ošetření laserovým přístrojem CO2 se v současné době jeví jako účinné a radikální ošetření, které zároveň nemá tak velké pozákrokové komplikace, jako chirurgické odstranění. Běžně se zákroky musí několikrát opakovat a vhodná se jeví kombinace s prostředky stimulující imunitu.

Ceník

Odborná konzultace 350 Kč
Na osobní konzultaci se dozvíte podrobné informace o zákroku a přesnou cenu. Konečné rozhodnutí je na Vás.Konzultaci je možné objednat na tel.: 222 516 810 nebo 607 641 125.

Odstranění bradavice CO2 laserem - odpaření
První zákrok - dle počtu a rozsahu ( cca 10-15 min. )
 1 500 Kč
Pravidelné kontroly 100 - 500 Kč
Přesná cena je určena na lékařské konzultaci

( Zdroj: www.anamneza.cz )